Unaza E Madhe E Tiranes 2022


Set in Tirana , Unaza offers accommodation with a balcony and kitchen The accommodation features a hot tub All units feature air conditioning and a flat screen TV Skanderbeg Square is 2 miles from the apartment, while Dajti Ekspres Cable Car is 4 3 miles away The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 7 5 miles fromShitet, Apartament 2 1, Unaza E Re, Tiran 90, 000 € mimi 90 000 € Detajet Postuar 17 maj 11 47 Kategoria Patundshmeri gt Apartment Banesa Vendi Shqip ri gt Rajoni i …Rr Teodor Keko, Unaza e Re Tirane Fitness Bar UNIK Fitness Unik Urban Nightliner tirane Arena Boxing Club amp Fitness Rr Stavri Themeli, prane qendres Globe tek ish parku i autobuzave Njoftim Sot 15 09 2022 ri fillon stervitja e Taekwondo se per sezonin 2022 2022 Orari i stervitjes 17 00 18 00 Suksese te gjitheve 27 04Turn right Pass by FCG OPS TIRANA HANDLING At the roundabout, take the 3rd exit onto Rruga e Aeroportit SH60 Take the ramp on the left onto SH2 Continue on SH2 Take Autostrada Tiran Elbasan to Unaza e Madhe in Tiran Exit from Autostrada Tiran Elbasan At the roundabout, take the 2nd exit onto Unaza e Madhe920 EUR Apartament N Shitje in Astir Unaza e Re, Shqip ria Kerko per prona ne Shqip ria dhe lidhu me nje nga konsulentet tane per me shume informacion Apartament N Shitje Astir Unaza e Re, Shqip ri 530391014 35 , Property ListingUlet mimi i apartamentit me 10 000 € 125 000€ 115 000€ Vendndodhja GARDEN RESIDENCE TURDIU, ISH FUSHA AVIACIONIT, TIRAN Apartamenti ndodhet n GARDEN RESIDENCE TURDIU, kompleks i ri banimi shum cil sor, i cili i pozicionuar n nj zon leht sisht t aksesueshme nga rruga e “Durr sit”, 21 Dhjetori, rruga …Listim p r apartament n shitje n Fark e Madhe Shihni fotot, vendndodhjen e pron s n hart dhe detajet e kontaktit t agjentit real estate ose vet pronarit Unaza e Madhe Rolling Hills 15 02 2022 Kodi i pron s“ Unaza e Madhe ”, Vasili Fundi i Ram s, i pashmangsh m Kreu i Grupit Parlamentar t LSI s , Petrit Vasili e ka cil suar megaskandalin e projektit t “Unaz s s Madhe ”, si fund t pashmangsh m p r kreun e qeveris , Edi Ram nCondo Apartment KOMPLEKSI GREEN CITY Unaza e Madhe Astir Unaza e Re, Albania Shop Single Tenant Rruga Skender Luarasi Komuna e Parisit Komuna e Parisit, Albania Rented in 25 daysMjegullat e Tiran s sht romani i par i shkrimtarit Ismail Kadare, i shkruar q n vitet 1957 58, kur ishte student n Fakultetin e Gjuh s dhe Let rsis , dhe i botuar vet m n vitin 2014 nga sht pia botuese quot Onufri quot P rmbajtja Titulli i romanit sipas dor shkrimit origjinal t Kadares ishte quot Dashuria e dyt quot dhe n qend r t ngjarjeve sht nj histori dashurieIt is offered three storey villa for rent in Tirana It is located in Prokop Mima street close to Komuna e Parisit area It is offered partly furnished in very good conditions Unaza e Madhe highway etc Price 1500 Euro Month tatim te perfshira Property location in map Our contacts 355 4480 2288 355 6960 88288 Rr DurresitNe Rezidencen quot Kodra e Diellit 1 quot , ne projektin e ri, apartament 1 1 ne shitje Rezidenca Kodra e Diellit eshte e pozicionuar ne jug te Tiranes dhe aksesohet ne veri lindje te saj nga Unaza e Madhe , 500 m nga Kopshti Botanik dhe ne veri nga degezimi i Rruges se Zallit Rezidenca Kodra e Diellit sht investimi m i mir p r t ardhmen e f mij ve dhe jetes t sh ndetshme …Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Saukut Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe pjesa e ndertimit prej 240 m2 te ndare ne 2 kate Kati i pare ka sallon, kuzhine, dhome ngrenje dhe nje tualet Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete , nje dhome garderobe dhe nje sallon te hapur dhe nje ballkonTirana , n t folmen tiranase Tirona, sht kryeqendra e qarkut dhe rrethit me t nj tin em r dhe kryeqyteti i Republik s s Shqip ris Tirana ndodhet n qend r t Shqip ris , rreth 35 km n lindje t Durr sit dhe rreth 40 km n veri per ndim t Elbasanit, n nj lugin t rrethuar nga Mali i Dajtit n lindje, kodrat e K rrab s dhe Saukut n jug, kodrat eApartament 2 1 per shitje prane El Sahara ne Astir, Unaza e Re Organizimi Sallon kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete 2 ballkone Sip totale eshte 117 M2, kati 4, i mobiluar, hyrje shtruar me parket, punime bashkohore, orientim Jug Apartamenti eshte i investuar ne gjendje shume te mire me te gjithe aksesoret per nje jetese sa me komode dhe te qeteKlinika Gjermane e syrit KGJS Tirane w Tiran godziny otwarcia dzisiaj Spitali Hygeia, Autostrada Tirane Durres, Km1, Tiran 1000, Albania, telefon 355 4 …P rshkrimi i pron s REFAK604308 Te Unaza e Re ne Astir, ne Kompleksin Sima Com, shitet apartament 1 1 me siperfaqe bruto 86 m2 dhe neto 74 m2 ne katin e 6 banim te nje pallati 7 katesh ne ndertim me dy ashensore Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e …Set in Tirana , Unaza offers accommodation with a balcony and kitchen The accommodation features a hot tub All units feature air conditioning and a flat screen TV Skanderbeg Square is 2 miles from the apartment, while Dajti Ekspres Cable Car is 4 3 miles away The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 7 5 miles from920 EUR Apartament N Shitje in Astir Unaza e Re, Shqip ria Kerko per prona ne Shqip ria dhe lidhu me nje nga konsulentet tane per me shume informacion Apartament N Shitje Astir Unaza e Re, Shqip ri 530391014 35 , Property ListingShitet, Apartament 2 1, Unaza E Re, Tiran 90, 000 € mimi 90 000 € Detajet Postuar 17 maj 11 47 Kategoria Patundshmeri gt Apartment Banesa Vendi Shqip ri gt Rajoni i …Ulet mimi i apartamentit me 10 000 € 125 000€ 115 000€ Vendndodhja GARDEN RESIDENCE TURDIU, ISH FUSHA AVIACIONIT, TIRAN Apartamenti ndodhet n GARDEN RESIDENCE TURDIU, kompleks i ri banimi shum cil sor, i cili i pozicionuar n nj zon leht sisht t aksesueshme nga rruga e “Durr sit”, 21 Dhjetori, rruga …Listim p r apartament n shitje n Fark e Madhe Shihni fotot, vendndodhjen e pron s n hart dhe detajet e kontaktit t agjentit real estate ose vet pronarit Unaza e Madhe Rolling Hills 15 02 2022 Kodi i pron sUnaza e Madhe e Tiran s p rb n nj segment prej 27 kilometrash t gjat , e cila do t’i kushtoj n total buxhetit nj vler prej 373 milion eurosh P rfundimi i saj do t b het n vitin 2023 dhe do t sjell leht sim t trafikun brenda Tiran s, nd rsa e lidh kryeqytetin me t gjith rrug t dal se komb tare , UNAZA E MADHE , Tirane , edi ramaShitet, Apartament 2 1, Unaza E Re, Tiran 90, 000 € mimi 90 000 € Detajet Postuar 17 maj 11 47 Kategoria Patundshmeri gt Apartment Banesa Vendi Shqip ri gt Rajoni i …FUTURE HOME Real Estate sht kompania m e madhe shqiptare e nd rmjetsimit t Pasurive t Paluajtshme n Kryeqytet Fale pun s s palodhur sot posedojm 8 …TIRANE Nisja e punes per projektin madhor te Unazes se madhe ne Tirane sht shum af r Kjo gj sht b r e ditur nga Bashkia e Tiran s, e cila ka theksuar se ka p rfunduar projekti i segmentit t dyt t Unaz s s madhe n do detaj, dhe se ata jan gati t nisin nga puna n terren p r k t segmentSet in Tirana , Unaza offers accommodation with a balcony and kitchen The accommodation features a hot tub All units feature air conditioning and a flat screen TV Skanderbeg Square is 2 miles from the apartment, while Dajti Ekspres Cable Car is 4 3 miles away The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 7 5 miles from920 EUR Apartament N Shitje in Astir Unaza e Re, Shqip ria Kerko per prona ne Shqip ria dhe lidhu me nje nga konsulentet tane per me shume informacion Apartament N Shitje Astir Unaza e Re, Shqip ri 530391014 35 , Property ListingMapa Unaza e Madhe Zast vka autobusu – detailn mapa okol z kladn , turistick , satelitn , panoramatick , atd , pl nov n trasy, GPS a mnoho dalš ho na mapy czUlet mimi i apartamentit me 10 000 € 125 000€ 115 000€ Vendndodhja GARDEN RESIDENCE TURDIU, ISH FUSHA AVIACIONIT, TIRAN Apartamenti ndodhet n GARDEN RESIDENCE TURDIU, kompleks i ri banimi shum cil sor, i cili i pozicionuar n nj zon leht sisht t aksesueshme nga rruga e “Durr sit”, 21 Dhjetori, rruga …Listim p r apartament n shitje n Fark e Madhe Shihni fotot, vendndodhjen e pron s n hart dhe detajet e kontaktit t agjentit real estate ose vet pronarit Unaza e Madhe Rolling Hills 15 02 2022 Kodi i pron sKa nisur faza e dyt e seanc s maraton n Kuvend, ku po zhvillohet pjesa e pyetje p rgjigjeve nga ministrat dhe deputet t Kjo pjes sht hapur nga ministrja e Infrastruktur s dhe Energjetik s, Belinda Balluku, e cila i sht p rgjigjur pyetjes lidhur me investimet q kan nisur dhe ato q do t p rfundohen brenda mandatit t tret
139 | 41 | 116 | 186 | 13

Correo Electrónico:
[email protected]

Teléfono:
+34 916 59 29 28 EXT 273